Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik ve Kullanım Şartları

1 - Üyelik Bilgelerinizin Gizliliği ve Güvenliği
Mağazamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Ersüt Organik tarafından 3. Parti firma veya kişilere paylaşılmayacaktır. Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgelerini, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgilerini gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye giriş yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgiler sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz.

2 - Kredi Kartı Güvenliği
Ersüt Organik alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuz gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 256 bit SSL protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Online olarak kredi kartı ile verile siparişlerin ödeme fatura teslim adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından kredi kartları sahtekarlığına karşı denetlenmektedir. Bu yüzden alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir.
Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçişmektedir. SSL sertifikalı online alışveriş sitelerimiz, Türkiye’nin önde gelen bankalarının sanal pos alt yapılarını kullanmaktadır. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği internet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenilirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Not: internet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.

3 - E-posta Güvenliği
Sitemiz müşteri hizmetlerine herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı veya şifreleriniz yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızın aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti etmez.

LÜTFEN BÖLGE SEÇİNİZ

Bu ürün soğuk tüketim ürünü olduğu için sadece ersutorganik.com araçlarıyla belirli il ve ilçelere gönderilmektedir.

Lütfen, il ve ilç seçiniz.
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5